O nas

Dlaczego miałbyś wybrać SaferCool?

SaferCool to nie firma jak większość innych, zajmująca się jedynie dystrybucją i montażem urządzeń. My łącząc naszą pasję do elektroniki i pomagania ludziom, postanowiliśmy pójść o krok dalej.
Naszą misją jest serwowanie komfortu wszystkim naszym klientom, co osiągamy pilnie realizując, poniższe podpunkty, przy każdej możliwej okazji.

Certyfikaty i szkolenia

Każdy z naszych instalatorów posiada wszelkie potrzebne certyfikaty i szkolenia.
Co w połączeniu z latami doświadczenia pozwala na przeprowadzenia montażu w najwyższym możliwym standardzie. Instalujemy jedynie urządzenia wyprodukowane przez renomowane na świecie marki i korzystamy z komponentów najwyższej jakości.

Najnowsze rozwiązania

Wszystko to z myślą o tym, żeby nasi klienci, nie musieli się przejmować żadnymi aspektami technicznmi naszych usług. To na co się umawiamy, przy doborze spersonalizowanej dla klienta oferty, po prostu ma działać i inaczej być nie może.

Indywidualne podejście

Każdemu klientowi oferujemy rozwiązanie spersonalizowane dla jego konkretnych potrzeb. Cena, wygląd, głośność, wydajność, automatyzacja i ekologiczność to tylko niektóre z parametrów, które dobierzemy dla Ciebie tak, żebyś mógł cieszyć się idealnym klimatem w swoich pomieszczeniach.
parallax background

Potrzebujesz porady?